Kırıkkale,Türkiye
0537 428 04 72
nuraniyat@yahoo.com

Bioenerji Terapisi Online Randevu Al

 

Reiki Bioenerji terapisi Online Randevu Al

Online Randevu Formu

Whatsapp veya Telegram veya imo Programı gereklidir
İsteğe bağlı
Sizlerle muhakkak iletişime geçeceğiz ve Size uygun Randevu ve saati ayarlayacağız.

Sizlerle muhakkak iletişime geçeceğiz ve Size uygun Randevu ve saati ayarlayacağız.

Reiki – Kozmik Enerji ve Bioenerji
Çakraları arındırma ve şarj etmek
BIYOENERJI TERAPISI AYRINTILARI DOSYASINI INDIRIN

Seansa girmeden önce yapmanız gereken hazırlıklar:

 1. Seansa gelmeden önce bileğinin içine sıcak su doldurun üstüne bir su bardağı kaya tuzu ve bir su bardağı elma sirkesi karıştırıp ayaklarınızı yarım saat bekletin.
 2. Seansına gelen kişi üzerinde metal eşya (yüzük – kolye – bilezik vs.) bulundurmamalı.
 3. Bedeninizden sağılacak olan negatif enerjinin çıkış yaptığı yerler parmak uçlarınız ve ayak tabanınızdır.
 4. Mideniz rahat ve hazım işlemini tamamlamış durumda olsun. Dolu bir mideyle seansa başlamayınız. Ya da açlıktan mideniz kazınır durumda da olmasın.
 5. Üzerinizde sizi sıkmayan rahat bir giysi olmalıdır. Elbisenizin yakası, kemeri vs. sizi sıkar durumda olmasın.
 6. Rahat olabileceğiniz bir yatağa uzanınız. Yatış şekliniz serbesttir, yeter ki rahat olunuz. Sadece elleriniz vücudunuza ve ayaklarınızın birbirine değmemesine dikkat ediniz.

 

Artık seans için hazırsınız.

bütün dikkatinizi kendinize ve düşüncelerinizi az sonra başlayacak olan bioenerji akımına toplamaya çalışınız. Tatlı bir heyecanla az sonra üzerinize akacak olan “hayat akımı ırmağında” arınmayı beklemeye başlayınız.

 

 

Seans esnasında bilmeniz gerekenler:

 1. Bütün vücudunuzdaki kasları baştan ayağa aklınızdan geçirerek tek tek gevşetin.
 2. Karın bölgesi ve akciğerlerinizi tamamen doldurmayı ve boşaltmayı gözeterek derin nefesler alın. Nefes burundan alınıp, ağızdan verilir. Seans arasında da derin nefes almak ihtiyacı duyduğunuz zamanlarda aynen tekrarlayın.
 3. Seans esnasında isteğiniz dışında meydana gelen hareket ve titremelere asla engellemeyin. Bunlara bir mana vererek yorumlamayın, ne oluyorsa olumludur, mutluluk duyun.
 4. Kesinlikle hissiyatınıza engel olmaya çalışmayın, kendinizi seansın huzur veren akışına bırakınız. İçinizden gülmek gelirse gülün, ağlama isteği gelirse ağlayın.
 5. Bedeninizin sıkıntılı bölgelerinde oluşan arındırmanın tesiriyle değişik hisler bazen de ağrılar hatta sancılar yaşayabilirsiniz. Güven duyguları içinde rahat olunuz, bütün bunlar kısa süreli ve geçicidirler. Seanstan sonrası için bilmeniz gerekenler:

 

Seans sonrasında bilmeniz gerekenler:

 1. Uygulanan seansların arındırıcı tesirleri, seanstan sonra da devam eder, Seans sonrası yedi saat kadar tam tesir altında kalırsınız, sonraki saatlerde ise şiddeti hafifleyerek arınmanız devam eder, Bütün bunlar yapılan seansın faydalı tesirlerinin ifadeleridir. Bu olanların beklendiğini bilerek takip edin, çünkü artıyormuş gibi hissettiğiniz sıkıntılar kısa sürecek ve problemler yerlerinden sökülüp atılmış olması sebebiyle bedeninizde kalıcı bir rahatlık hâkim olacaktır.

 

 1. Seanslardan sonra muhtemelen baş dönmesi, kusma, mide bulantıları ve ishal bile görülebilir. Bunların tamamı bedeninizde sağlanan bioenerji akımının neticesinde meydana gelen arındırmanın fiziki temizlik cephesidir. Bilahare tam sıhhatli bir vücuda sahip olacaksınız. Başınızdan geçenleri tarihleriyle birlikte kaydediniz. Şimdi sizin de elinizde çok önemli bir tedavi sonucunun kayıtları var artık. Her seansta sırasıyla tek tek aşılan sıkıntıların yerine yeni ve sağlıklı bir hayat sizi bekliyor. Dolayısıyla her seans sonrasında benzer fiziki arınma hareketleri olmayacaktır. Geçmekte olduğumuz her yeni safha daha farklı şeyler hissedebileceğiniz mutluluk kapıları olacaktır, Allah’ın izniyle.

 

NOT:

 • Bayanları tek kabul etmiyoruz, ancak yanında baba, anne, kardeş, arkadaşı, yada evliyse eşiyle birlikte gelmelidir.
 • Reiki biyoenerji seansında sadece hasta alınır, Nedeni ise seans sırasında aşırı olan enerji çıkışları odada bulunan kişileri rahatsız edebilir, negatif olarak etkilenebilirler, Sadece çocuklar ve kadınlar söz konusu olduğunda, onlarla kalıcı bir kişi gereklidir.
 • Seans Süresi: Seans yaklaşık olarak 45 ila 60 ila 90 dakika arası sürebilir.
 • Seans ücreti: Seans ücretleri 200 TL başlayıp 700 TL ulaşıyor.

NURANIYAT