Kozmik Enerji

Kozmik Enerji

Kozmik Enerji; hem korunma, hem temizlenme hem de şifa sağlayan bir enerji yöntemidir. Ruh, beden ve zihin üçlemesine göre çalışır.

 

  • Kozmik enerjinin uygulama alanları oldukça geniştir.

Kozmik enerjinin sınırlandırılamayacak kadar her alanda  etkili olduğu biliniyor. İş teknolojisi, jeoloji alanı, tarım ve çeşitli araştırma yöntemlerinde sık kullanılan bir enerji tekniğidir.

 

  • Kozmik enerjiden, terapi ve seanslarla yararlanılabiliyor.

Dünyadaki en etkili ve en güçlü şifa tekniklerinden biri olduğuyla biliniyor.  Seans süresince terapist, danışanın bedeninde veya aurasında bulunan çeşitli noktalara yani organlara veya çakralara dokunarak enerjiye kanallık ediyor. Kozmik enerji seansı 45-90 dakika sürüyor.

 

  • Dünya sağlık örgütünün onayladığı tek enerji sistemi olmuştur.

Kozmik enerji her gün hızla gelişen, bilimsel bilgi ile mükemmelleştirilen, gelişmekte olan bir uygulamadır.

 

  • Kozmik enerjiden faydalanabilmek için ona inanmamıza gerek yoktur.

Kozmik enerji vücudunuza girmesiyle birlikte çalışmaya başlayacaktır. Bu enerji sizi, inanmanız ya da odaklanmanızdan bağımsız olarak şifalandırır. Hatta isterseniz seans sırasında o gün yapacaklarınızı planlayabilir ya da seanstan çıktıktan sonra neler yiyeceğinizi düşünebilirsiniz. İstediğiniz zihinsel aktiviteyi yapabilirsiniz. Çünkü kozmik enerji zihin ile doğrudan ilgilenmediği için süreç içerisinde bir his yaşamanıza gerek duymaz.

 

  • Kozmik enerji laboratuvar ortamında ölçülebilir, istatiksel olarak kanıtlanabilir.

Tıp doktoru olan Petrov tarafından keşfedilen bu enerji ve frekanslar, hastalara uygulanmış ve sonuçları kaydedilmiştir. Kozmik enerjinin keşfedildiği bu ilk yıllarda bile; bir kalp krizi sonrası yoğun bakımda kalan hastaların hayata tutunmasında, bu frekansların yardımcı olduğu  klinik bulgularla kaydedilmiştir. Ama kozmik enerji geleneksel tıbbın yerini almadığı onu tamamlayıcı nitelikte olduğu unutulmamalıdır. Bir tıp doktorunun yerini tutamaz. Destekleyici olarak kullanılan bir şifa yöntemidir.

 

  • Kozmik enerji sistemindeki 42 frekans vardır ve bunlar ‘kanal’ olarak adlandırılır.

Bu kanalların her biri değişik titreşimlere sahiptir. Her kanalın ayrı ayrı şifa veren özelliği vardır.

 

  • Kişinin hayatında olumsuzluk yaratan negatif enerjilerin ortadan kalkmasını sağlar.

Kozmik enerji sadece fiziksel bedenimizde etkili değildir. Bizi koruyacak, ruhsal bedenimizi ve manyetik alanımızı güçlendirecek.

 

  • Kişide var olan gizli yaratıcı yeteneklerin uyanmasını sağlar.

Terapi alan kişinin, üç gün gibi kısa bir sürede kendi hayatında ve çevresinde farkındalık yaratabilecek kadar katkı sağladığı gözlemlenmiştir. Bu da kozmik enerjinin vazgeçilmezliğini ortaya koymaktadır.

 

  • Kişinin bedeninin tüm katmanlarında kozmik enerji etkisini gösterir.

Kozmik enerji kanalları sinir, kan, solunum, solunum boşaltım, kemik, üro-genital gibi sistemlerin çalışmasında rol oynayan çakraları, organları temizler ve şifalandırır.

 

  • Kozmik enerji bitkiler ve hayvanlar üzerinde de oldukça etkilidir.

Enerji temizlemek, enerji şifalandırması, kendimizi ve sevdiklerimizi korumak için de kullanıldığı gibi kişisel ve profesyonel olarak bitkiler ve hayvanlar üzerinde de bu enerji etkili olarak kullanılabilir.

 

Subscribe
Bildir
guest
Bizi Değerlendirin
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Lütfen kopyalamayın!
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x