Müşterilerimizin Görüşleri

Hastalarımızın Görüşleri

Saygıdeğer hastalarımız,

 • Size hazırlamış olduğumuz Bitkisel ilaçlardan,
 • Bitkisel Tedavisi & Yağlarla Tedavisi,
 • Reiki Terapisi, Biyoenerji Terapisi,
 • Piramit Terapisi,
 • Doğal Taş Terapisi,
 • Refleksoloji Terapisi,
 • Zaman Çizgisi Terapisi,
  Nasıl bir fayda gördünüz, bu konuda fikirleriniz bizim için çok önemlidir.

Hastalarımız!

Tedavi öncesi ve sonrasındaki rahatsızlığınızı, resimle video ile düşünce ve fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz, Yada yazı olarak. siz bizim için çok değerlisiniz, Saygılarımla.

ilginize çok teşekkür eder, geçmiş olsun dileklerimi sunarım.

NURANIYAT Yaşam Merkezi

8 cevap

 1. Mustafa Erdal dedi ki:

  Yengemin dizlerine iğne batırsak,su fışkıracak vaziyette idi,sizin yapmış olduğunuz ilaclari kullanmaya başladı, elhamdülillah şişlikler azalmaya başladı..böbrek fonksiyonları ve kolesterol değerleri tertemiz bir hale geldi.allah sizden razı olsun

 2. Uğur Akyön dedi ki:

  Tüm vücudu saran Ürtiker (kurdeşen) için önerdiğiniz bitki, nasıl kullanılacağı, nelere dikkat edileceği gibi hususlarda yardımcı olmanız Allah’ın izniyle şifaya sebep oldu. Allah c.c razı olsun Ziyad Hocam

 3. Ahmet dedi ki:

  Degerli hocam hazırlamıs oldugunuz bitki karısımıynan kan sekerim 550 den 90/140 arasına indi sükürler olsun her sey icin tsk ederim saglıklı yasam icin hocamın tecürbe ve bilgilerinden faydalanmak faydalı olduguna inanıyorum.

 4. Pınar ÇELIK dedi ki:

  ilk başta tereddüt etmistim .. güzellik merkezlerine okadar para harcamamam ragmen hiç bir sonuç alamadim … Nuranıyat iyiki gelmisim … beklemedigimden daha güzel sonuçlar aldım. . Tereddüt etmeden gelebilecginiz tek adres… iyiki gelmisim herşey için teşekkürler

 5. NURANIYAT İdaresi dedi ki:

  Güzel yorumlarınız için biz teşekkür ederiz.
  Nuraniyat İdaresi

 6. Tuğba dedi ki:

  10 yıldan fazla saçımda egzama olduğunu düşündüğüm ve ne yaparsam yapayım geçmiyordu gitmediğim doktor kullanmadığım ilaç kalmamıştı. Hocamın hazırladığı şifalı bitkilerden oluşan çay ve yağlar sayesinde 1 ay kadar bir sürede oldukça azaldı kullanmaya devam ediyorum umuyorum ki en yakın zamanda da tamamiyle geçer. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 7. Yıldız Özaydın dedi ki:

  Vücudumda dayanilmayacak bir kas ağrısı halsizlik huzursuzluk hali hakimdi hocamın verdiği şifalı bitki ve yağ ile Allaha bin şükür ağrılarım azaldı daha kullanalı 2 hafta oldu ve sonuç inanılmaz tavsiye ederim. Doktorların veremediği şifayı hocam verdi.

 8. soner BAŞKAL dedi ki:

  Sevğili hocam, Annem 15 yıldır Ayakta şişlik, Yorgunluk halsizlik ve daha önemlisi hayatını çekilmez hale getiren yaşam kalitesini tamamen yok eden idrar proplemi çekiyordu, sizin yaptıgınız alternatif destek ile bu sorunların tamamından annem kurtuldu. İdrar promlemi nedeniyle gece uyku uyuyamıyordu ve su içmekten çekiniyordu , şimdi elinde su şişesi ile geziyor ,75 yaşındaki annem artık mutlu, teşekkür ediyorum iyiki varsın hocam, Annemin selamı var her ğün size dua ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Metni kopyalamayın!