Kırıkkale,Türkiye
0531 914 59 64
nuraniyat@yahoo.com

Çakraları arındırma ve şarj etmek

Çakraları arındırma ve şarj etmek

Çakralarınız açık mı..!

Çakralar bedenimizdeki ana enerji giriş çıkış merkezleridir. Çakralarda tıkanıklık ya da dengesizlik olduğunda para, bolluk bereket, ilişkiler, sağlık, cinsellik başta olmak üzere hayatımızda da pek çok konuda tıkanıklık ve dengesizlik yaşarız. Çakralarımızdaki enerji düzgün ve dengeli olduğunda hem dünyaya hem de ilahi enerjiye aynı anda bağlanır, hem besler hem de besleniriz.

Çakralar, ilgili oldukları enerjiler ve tıkanma nedenleri..!

Kök Çakrası

Konusu var olmadır, aile içi ilişkiler, kilo, özgüven ve erkeklerde cinsel konuları yönetir. Yaşama bağı, yaşam sevincini yönetir. Kök çakranız dengelendiğinde ve açıldığında yakın ilişkilerinizde, cinsellikle ilgili konularda ve dünyanın bereketiyle beslenme konusunda ilerleme kaydedersiniz.

Sakral Çakrası

Konusu yaratıcılıktır. Para yaratma becerimizi, kadındaki cinselliği, doğurganlığı, hayatımızdaki fırsatları görmeyi ve neşeyi yönetir. Sakral çakranız dengelendiğinde ve açıldığında bolluk bereket, ilişkiler, cinsellik, samimiyet ve aşk konularında ilerleme kaydedersiniz.

Solar Pleksus Çakrası

Konusu güç ve güvendir. Özgüven, özsaygı, güçlü olma, cesaretle ortaya çıkma, parlama konularını yönetir. Solar pleksus çakranız açılıp dengelendiğinde enerjinizi ve gücünüzü verimle ve güvenle kullanabilirsiniz. Bu çakrada tıkanıklıklar varsa alt çakradan cinselliği ve üst çakradan sevgiyi birleştirmekte zorluk yaşarsınız.

Kalp Çakrası

Konusu sevgidir. Sevgi alma, sevgi verme, şefkat, duygusallık, dokunma, affetme konularını yönetir. Kalp çakrası dünyaya ait enerjilerle ilahi enerjilerin birleştiği yerdir, bu çakra açılıp dengelendiğinde dünyanızı değiştirecek derecede kalp enerjisine sahip olursunuz. İnsan ilişkilerinde ahenk sağlar, birleştirici ve uyumlu hale gelirsiniz.

Boğaz Çakrası

Konusu ifade, işitme, konuşma, tatma ve koklamadır. Kendini ifade etme, yazılı ya da sözlü olarak iyi iletişim konularını yönetir. Duyduğumuz ya da maruz kaldığımız yalanlar bu çakrada tıkanıklığa sebep olur. Açık ve dengeli olduğunda rahatlıkla konuşursunuz ilgiyle dinlenirsiniz, duyulduğunuzu ve sözlerinize saygı duyulduğunu hissedersiniz.

Üçüncü Göz Çakrası

Konusu duru görü, sezgiler, medyumik güçler, imgeleme, odaklanma, farkındalık, idrak ve muhakemedir. Hayal gücümüzü, imgeleme ve odaklanma yeteneğimizi, sezgilerimizi yönetir.

Açık ve dengeli olduğunda ilahi rehberlik alabiliriz. Beş duyunun ötesinde algılamamız artar. Sezgilerinizin hayat yolunda sizi yönlendirmesine izin verirsiniz. Her bakımdan farkındalığınız artar. Hayat amacınızı görmek ve anlamak ve bu hayat amacını yaşamak üçüncü göz bölgesindeki dengeli enerjilerle mümkün olur.

Taç Çakrası

Konusu kutsallık, sonsuzluk, ilahi olanla bağlantıdır. İlahi enerjilerin ve koşulsuz sevginin, birlik duygusunun bedene giriş noktasıdır. İlahi gücü, ilahi desteği ve ilahi sevgiyle olan ilişkimizi yönetir. Bu çakra açık ve dengeli olduğunda yalnızlık duygusu ortadan kalkar, ölüm korkusu sona erer, dini inançların engelleyici duvarları ortadan kalkar ve Yaradan’ın bir kıvılcımı olduğunuzu ve parlamayı hak ettiğinizi hissedersiniz.

Çakraları kötülükten arındırmak, ve yeniden hayata tutunmak, enerjiye kavuşmak.

Bu seans sırasında çakralarınızda enerji akışını engelleyen blokajlar, enerji çalışmaları, kristaller, his yüklemeleri ve inanç değişiklikleri kullanılarak giderilir.

 

Çakralar şu şekilde açılır::
1. Kök Çakrası
2. Sakral Çakrası
3. Solar Pleksus Çakrası
4. Kalp Çakrası
5. Boğaz Çakrası
6. Üçüncü Göz Çakrası
7. Taç Çakrası

Seans Süresi 45 ila 60 ila 90 Dakika
Seans ücreti 000 TL

NOT:

  • Reiki – Kozmik Enerji ve biyoenerji ve Çakraları arındırma seansına gelen kişi üzerinde metal eşya (yüzük – kolye – bilezik vs.) bulundurmamalı.
  • Bayanları tek kabul etmiyoruz, ancak yanında baba, anne, kardeş yahut evliyse eşiyle birlikte gelmelidir .

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız!