Bioenerji Terapisi

Kozmik Meditasyon, Reiki, Kozmik enerji, piramit enerji, bioenerji terapisi için online randevu alın

Online Randevu Formu

İsteğe bağlı
☯ Sizlerle muhakkak iletişime geçeceğiz ve Size uygun Randevu ve saati ayarlayacağız. ✍

Yaşam sistemi kuantum fiziğine dayanmaktadır. Kuantum dünyasında her şey birbirine bağlıdır ve bir bütünün parçasıdır mesafe bir engel değildir. Tüm hücrelerimiz ve DNA’mız belirli elektromanyetik frekans yayar ve bunlar birer alıcı ve vericidir bu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Maddenin nihai gerçeklik olduğuna inanıyorduk ancak şimdi bilim bunun sadece titreşimsel bir durum olduğunu söylüyor. Her maddede bulunan atom altı parçacıklar kendine özgü ve benzersiz bir frekansla titreşir.

Madde dediğimiz şey, titreşimleri duyular tarafından algılanabilecek kadar düşük olan enerjidir

Albert Einstein

Önemli Not: Bioenerji uygulaması teşhis yada tıbbi tedavi uygulaması olmayıp vücudun enerji bedeninin dengelenmesini sağlayan bilimsel bir uygulamadır. Yukarıda belirtilen rahatsızlıklar için bioenerjist asla kesin teşhis ve tıbbi tedavi iddiasında bulunamaz. Söz yada garanti veremez. Bioenerji seansı vücudun sistem bozukluklarını ortadan kaldırır. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Enerji dengelenmesi ve vücudun akordunun yapılmasıyla vücut sağlıklı sistemini yeniden kurar. Tıbbi tedavi ve kontrollerinizi takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

 

NURANIYAT Yaşam Merkezi “Lokman Hekim”

Fitoterapi, Aromaterapi, Huzur, Şifa, Sağlık, Zayıflama, Kulunç, Göbek Düşmesi, Varisli, Refleksoloji, Kuru ve yaş kupa “Hacamat”, Medikal Masaj, Dokunma Sanatı “Yoga Masaj”, EFT, Zaman Çizgisi, Reiki, Kozmik Meditasyon, Bioenerji, Piramit Enerjisi, Tibet Kasesi, Sarkaç “Pandül”, Taş Kuvars Kristal

Metni kopyalamayın!