Kırıkkale,Türkiye
0531 914 59 64
info@nuraniyat.com

Bioenerji Terapisi

Bioenerji Terapisi


Bioenerji Terapisi Nasıl Yapılır

Bioenerjist kozmik bir mercek görevi yaparak, kozmik bioenerjiyi toplayıp çok yüksek değerde yoğunlaştırarak kişinin bedenine tedavi ediyoruz

Bioenerji uzmanı, kainattaki enerji frekanslarını alıp uygun formlarda yansıtan uydu cihazı gibidir.İzlediğimiz tv’lerin yayın görüntü ses dalgaları heryerde mevcuttur; ama onu dönüştürecek ve televizyona yansıtacak bir cihaz olmadan asla farkına varamayız.

Bioenerji, bizzat seans almadıkça farkında varılamayan bir yöntemdir. Aksi takdirde “inanıyorum”, “başkalarında iyileşmeler gördüm, doğru bir şey olsa gerek, böyle bir şey var olsa gerek” şeklinde bir inanç halinde kalır (ilmelyakin hali)Hissedip yaşayarak “bilmek”, inanmanın ötesinde bir durumdur. Kesin bilmek halidir. Yani (Hakkalyakin hali)

Çünkü akordun’un, enerjiyle bedensel dengenin sağlanması ancak böyle mümkün olur. Vücut, insan bedeni tüm organ ve sistemleriyle bir bütünlük içindedir. Bir bölgeyi ele alıp, bütünün geri kalan kısmını yok sayarak ilgilenmemek, hekimlik adına bir kusur olur.

Vücut bir bütündür ama bu bütünün iki cephesi vardır: Fiziksel cephe ve düşünce cephesi, Ancak bu iki cephe çok karmaşık bir şekilde iç-içe girmiş durumdadır. Hastalıkların %95’i psikosomatiktir. Yani bedenin düşünce cephesinden kaynaklanmaktadır. Biyoenerji tıbbında rahatsızlıkları “şunlar fiziksel, şunlar ise psikolojik türden rahatsızlıklardır” diye ayırmıyoruz, çünkü gerçekte ayrılamazlar.

Bioenerji tıbbında asla bölgesel tedavi yapılmaz. Kişi hangi sağlık şikayetiyle bioenerjiste müracaat etmiş olursa olsun, bioenerji uzmanı daima Vücudun Bütününe terapi yapar.

Biyoenerji Şifa Çalışması bir Denklemdir.
Kainat + Bioenerjist + Hasta = Denklem
Şifa alan, hastalık yada sakatlık değildir; kişinin bünyesidir.
Uygulanan ve aktarılan enerji şifası kişinin bedeninden haftalar geçse de asla çıkmaz. Kişide şifa devam eder. Gelmesi gereken en uygun seviyeye gelir.

BIOENERJININ ÖZELLIKLERI:

  • Kozmik ve yüksek frekanslıdır.
  • Canlıların tümü bioenerji alanı ile çevrelenmiştir.
  • Biyoenerjinin kaynağı evrendir.
  • Enerji alanımız hareket halindedir.
  • Bu enerjinin kaynağı doğadan gelmektedir.
  • Evrensel yaşam enerjisi olarak ta tanımlanabilen biyoenerji sürekli bir akış halindedir.
  • Bu enerji bazı hassas kişiler tarafından hissedilebilir.
  • Canlılarda bulunan doğal enerji akımıdır.
  • Bioenerji terapisinde, kişinin enerji bedenindeki tüm negatifler temizlenir, çakra adı verilen enerji merkezlerindeki tıkanıklık ve dengesizlikler giderilir. Salgı bezlerine karşılık gelen ana enerji merkezleri akort edilerek, çakra ve aura katmanlarından taze kozmik enerji kişiye aktarılır.

 

Lütfen bu sayfayı sevdiklerinizle paylaşın

guest
İsteğe bağlı, önemli değil
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
NURANIYAT
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x